+420 604 816 528

Test hurikánu

Střecha od GERARDU je

ODOLNÁ PROTI HURIKÁNU

Vaše střecha GERARD odolá dokonce hurikánu o rychlosti 160 km/h, který tak střechu nemůže poškodit! Už žádné rozbité tašky! Se střechou GERARD už Vás nečekají žádné vichřicí odnesené střešní tašky!

 

Abychom to dokázali, najali jsme (naše sesterská společnost na Novém Zélandu) letadlo s motorem 1500 KW. Jako větrný generátor poskytl proud vzduchu rovnocenný hurikánu o rychlosti 160 km/h.

 

Střecha zůstala pevná a neporušená bez jakéhokoli poškození. Pak jsme zpřísnili podmínky a do proudu vzduchu jsme přidali vodu, abychom se zjistily průniky na střeše. Ale voda střechou GERARD neprotekla!

DALŠÍ VÝHODY

Ve kterých je GERARD vyjímečný


ODOLNOST PROTI ZEMĚTŘESENÍ
Ušetřete peníze montáží GERARDových lehkých střešních tašek na svůj dům!
V rámci strukturálních nákladů lze dosáhnout značných úspor.

ODOLNOST VŮČI VĚTRU A BOUŘCE
Hurikány jsou poslední dobou stále častější, ale pod GERARDEM se není třeba bát. Do cesty Vám může přijít i hurikán o rychlosti 200 km/h, ale střechy GERARD odolné proti extrémnímu počasí nerozhodí ani ten!

ODOLNOST VŮČI SNĚHU A LEDU
V každém profilu GERARD je zabudován potenciální zachránce života v podobě pláště z kamenných šupin. Jeho hrubá struktura nedovolí sněhu sklouznout, ale drží jej na místě.

ODOLNOST PROTI KRUPOBITÍ
Extrémní změny v našem klimatu mohou způsobovat silná krupobití poškozující střechy. Střechy GERARD Vás zbaví starostí! Náš střešní systém je odolný vůči kroupám až do průměru 30 mm.

ODOLNOST PROTI HLUKU
Střecha GERARD je vynikající ve srovnání s jinými střešními krytinami z oceli. Efekt hlukové odolnosti je výsledkem strukturovaného povrchu tašky s potahem z kamenných šupin a systému uchycení.

ZJISTĚTE VÍCE O TECHNOLOGIÍCHJedinečná šupina Gerard

Jedinečná šupina Gerard

Šupiny sopečného kamene z krásného Nového Zélandu. Vaší střeše dodají přírodní neodolatelný estetický vzhled.Struktura materiálu

Struktura materiálu

Náš tajemný recept je ochranná vrstva z hliníku a zinku (55% hliníku, 43,4% zinku a 1,6% křemíku) překrývající..Gerárdův základní nátěr

Gerardův základní nátěr

Pokud něco na trhu nedosahuje dokonalosti, kterou potřebujeme, vyvineme si to sami.