+420 604 816 528

Jedinečná šupina Gerard

Prozkoumejte naše technologie

JEDINEČNÁ ŠUPINA
GERARD

Není to pálená střecha?
Ani beton?

TO V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ! JE KOVOVÁ!

Šupiny sopečného kamene z krásného Nového Zélandu.
Vaší střeše dodají přírodní neodolatelný estetický vzhled.
Máte zvláštní požadavky na barvu?
Pokud se objeví žádost o jiné barvy, než je omezený rozsah přírodních barev, potáhne se keramikou stejně odolný přírodní kámen. Keramické potahy se vyrábějí pomocí tepelně stálých, světlu odolných barviv, které vytvoří odolnou a barevně stálou vrstvu. Barviva jsou přetavena na granule při 900 stupních Celsia s křemičitými (skleněnými) a jílovými pojivy.

Vzorky ukázaly životnost 30 let bez změny barvy. Tento proces úpravy povrchu provádí společnost GERARD sama, aby zajistila konzistenci a kvalitu. Výhodou použití nejlepších střešních materiálů je trvalá krása vašeho domu.
Střecha bez starostí GERARD chrání váš dům a i po desetiletích vypadá hezky. To je to, co nazýváme „krásným tělesným strážcem“.

VAŠE STŘECHA JE
POKRYTÁ 100%
KAMENEM

100% pokrytí kamennými šupinami je u střech GERARD možné díky jedinečným adhezívním vlastnostem základního nátěru. Výsledkem je, že šupiny kamene zůstanou na tašce po celou dobu životnosti tašky, což Vám zajistí překrásnou střechu po celá desetiletí.

POZOR!
Přímá konkurence nenabízí kompletní pokrytí šupinami. Proto musí barva základního nátěru odpovídat barvě šupin.

ZJISTĚTE VÍCE O TECHNOLOGIÍCHJedinečná šupina Gerard

Jedinečná šupina Gerard

Šupiny sopečného kamene z krásného Nového Zélandu. Vaší střeše dodají přírodní neodolatelný estetický vzhled.Struktura materiálu

Struktura materiálu

Náš tajemný recept je ochranná vrstva z hliníku a zinku (55% hliníku, 43,4% zinku a 1,6% křemíku) překrývající..Gerárdův základní nátěr

Gerardův základní nátěr

Pokud něco na trhu nedosahuje dokonalosti, kterou potřebujeme, vyvineme si to sami.