+420 604 816 528

Zemětřesení

Střecha od GERARDU je

LEHKÁ A ODOLNÁ PROTI ZEMĚTŘESENÍ

Ušetřete peníze montáží Gerardových lehkých střešních tašek na svůj dům! V rámci strukturálních nákladů lze dosáhnout značných úspor. To proto, že i starý a slabý krov může nést GERARD a nemusí být vyztužen nebo nahrazen.

My v GERARDU říkáme: „Lehká střecha může zlikvidovat těžkou váhu. Střešní tašky odolné proti extrémním povětrnostním podmínkám mohou jakožto sedmkrát lehčí než betonové nebo pálené střešní tašky vzdorovat dokonce menším zemětřesením.

Existují zdokumentované případy jiných těžkých střešních výrobků, které se propadly do domů, zatímco střechy GERARD ve stejné ulici zůstaly neporušené a minimálně poškozené.

Slabé stěny mohou nést lehkou střechu, přičemž její pevnost zaručuje vzájemné spojení tašek.

DALŠÍ VÝHODY

Ve kterých je GERARD vyjímečný


ODOLNOST PROTI KRUPOBITÍ
Extrémní změny v našem klimatu mohou způsobovat silná krupobití poškozující střechy. Střechy GERARD Vás zbaví starostí! Náš střešní systém je odolný vůči kroupám až do průměru 30 mm.

ODOLNOST VŮČI VĚTRU A BOUŘCE
Hurikány jsou poslední dobou stále častější, ale pod GERARDEM se není třeba bát. Do cesty Vám může přijít i hurikán o rychlosti 200 km/h, ale střechy GERARD odolné proti extrémnímu počasí nerozhodí ani ten!

ODOLNOST VŮČI SNĚHU A LEDU
V každém profilu GERARD je zabudován potenciální zachránce života v podobě pláště z kamenných šupin. Jeho hrubá struktura nedovolí sněhu sklouznout, ale drží jej na místě.

ODOLNOST PROTI OHNI
Hořící dům se může zřítit pod těžkou střechou, ale to je mnohem méně pravděpodobné u lehkých střech z lisované oceli GERARD! Střešní systém GERARD je odolný vůči požáru.

ODOLNOST PROTI HLUKU
Střecha GERARD je vynikající ve srovnání s jinými střešními krytinami z oceli. Efekt hlukové odolnosti je výsledkem strukturovaného povrchu tašky s potahem z kamenných šupin a systému uchycení.