+420 604 816 528

Hliníkovozinková vs zinkohliníková vs pozinkovaná

Kdo bude vítěz?

HLÍNÍKOVOZINKOVÁ vs. ZINKOHLINÍKOVÁ vs. POZINKOVANÁ

CO JE TOU TAJEMNOU SLOUČENINOU STOJÍCÍ ZA ZÁRUKOU NA 50 LET?

POBŘEŽNÍ VÝZVA
V drsném pobřežním přírodním prostředí v přírodě, na divokém západním pobřeží Severního ostrova Nového Zélandu byly namontovány tašky vyrobené ze tří různých materiálů, pozinkované oceli (100% zinku), zinku a hliníku (95% zinku a 5% hliníku) a hliníku a zinku (43,5% zinku, 55% hliníku, 1,5% křemíku). Pozinkované tašky musely být nahrazeny po 14 letech a zinkohliníkové byly vyměněny za 16 let.
Tašky z hliníku a zinku zůstávají i po téměř 30 letech v dobrém stavu a prověřovat je budeme i nadále. Hliníkovo-zinkové tašky nevykazují žádné známky koroze na hranách nebo kdekoliv na povrchu a určitě se ukazují jako lepší varianta než pozinkovaná ocel a zinko-hliníkové tašky i na jiných místech, zejména tam, kde je není možné čistit, jako jsou boční překrytí nebo záhyby pod spoji.
Ve všech GERARDových zkouškách v laboratoři i v reálném životě hliníkovo-zinková ocel i nadále překonává pozinkované zinko-hliníkové alternativy jako nejlepší materiál pro střešní tašky.

VYZKOUŠENO VE SVĚTĚ
Dokonce i největší světový výrobce oceli uvádí, že slitina hliníku a zinku překoná pozinkovanou a zinko-hliníkovou ocel.
Odtud tedy pochází GERARDova sebedůvěra, že podklad z hliníku a zinku poskytuje nejdelší životnost střešních tašek.

Výhoda pro Vás
Ochrana z hliníku a zinku poskytuje vynikající odolnost proti korozi, takže vaše střecha GERARD vydrží nejméně dvakrát tak dlouho než galvanizovaná ocelová střecha.
Z toho důvodu, proč můžeme odvážně nabídnout 50letou zárukupro vaši střechu GERARD.

ZJISTĚTE VÍCE O TECHNOLOGIÍCHJedinečná šupina Gerard

Jedinečná šupina Gerard

Šupiny sopečného kamene z krásného Nového Zélandu. Vaší střeše dodají přírodní neodolatelný estetický vzhled.Struktura materiálu

Struktura materiálu

Náš tajemný recept je ochranná vrstva z hliníku a zinku (55% hliníku, 43,4% zinku a 1,6% křemíku) překrývající..Gerárdův základní nátěr

Gerardův základní nátěr

Pokud něco na trhu nedosahuje dokonalosti, kterou potřebujeme, vyvineme si to sami.