+420 604 816 528

Cenově dostupná střecha

Střešní krytina GERARD je

CENOVĚ DOSTUPNÁ PRÉMIOVÁ STŘECHA

Lidé poznají prémiovou střechu a jsou často překvapeni, že celková cena střechy GERARD z lisované oceli je podobná ceně keramických nebo betonových střešních tašek, když se zohlední všechny náklady.

 

Pokud žijete na pobřeží nebo ve větrné oblasti, bude střecha GERARD pravděpodobně levnější než jakýkoli jiný typ střechy, protože nebude vyžadovat speciální materiály nebo uzávěry, které by odolávaly extrémním podmínkám.

A co navíc?

ZÁRUKA
50 LET

Zjistěte více o technologiích GERARD

supina

Jedinečná šupina GERARD

Šupiny sopečného kamene z krásného Nového Zélandu.
Vaší střeše dodají přírodní neodolatelný estetický vzhled.
Máte zvláštní požadavky na barvu?
Pokud se objeví žádost o jiné barvy, než je omezený rozsah přírodních barev, potáhne se keramikou stejně odolný přírodní kámen. Keramické potahy se vyrábějí pomocí tepelně stálých, světlu odolných barviv, které vytvoří odolnou a barevně stálou vrstvu. Barviva jsou přetavena na granule při 900 stupních Celsia s křemičitými (skleněnými) a jílovými pojivy.

Vzorky ukázaly životnost 30 let bez změny barvy. Tento proces úpravy povrchu provádí společnost GERARD sama, aby zajistila konzistenci a kvalitu. Výhodou použití nejlepších střešních materiálů je trvalá krása vašeho domu.
Střecha bez starostí GERARD chrání váš dům a i po desetiletích vypadá hezky. To je to, co nazýváme „krásným tělesným strážcem“.

Tajemství struktury materiálu

Náš tajemný recept je ochranná vrstva z hliníku a zinku (55% hliníku, 43,4% zinku a 1,6% křemíku) překrývající ocelové jádro. Tím zajistíme, že jsou kovové střešní tašky GERARD lehké, silné a odolné proti korozi. Vynalezli jsme použití hliníku a zinku na ocelových střešních taškách, a to znamená, že způsob, jakým vyrábíme střechy GERARD, je jedinečný. Tato silná slitina kombinuje příslovečnou zinkovou ochranu, používanou při galvanizaci, s přirozenou neprostupnou hliníkovou ochranou.

Jedinečný základní nátěr

Neviditelný strážce Vaší střechy

V GERARDU se nespokojíme s místem druhého nejlepšího. Pokud něco na trhu nedosahuje dokonalosti, kterou potřebujeme, vyvineme si to sami. Z toho důvodu jsme se rozhodli vyvinout náš unikátní základový nátěr.

Co z toho máte Vy?
Tento základní nátěr je schopen přichytit granulát na tašku na celou dobu její životnosti- takže Vaše střecha může vypadat krásně po celé generace, stejně jako je chráněna před vodou a UV zářením.