+420 604 816 528

Ideální pro rekonstrukce

Střešní krytina GERARD je

IDEÁLNÍ PRO REKONSTRUKCI STŘECHY

Výměna střechy s GERARDem je jednoduchá. Přiznejme si to, výměna střechy je „nechtěný nákup“. Když se rozhodnete vyměnit svou vlastní, chcete to provést rychle, levně a bez cavyků.

 

A právě k tomu jsou pokrývači GERARD vyškoleni.  Vzhledem k lehkosti tašek GERARD nebude potřeba vyztužit starou střešní konstrukci.

V některých případech je dokonce možné položit GERARD nad existující tašky. Ušetříme vám čas a peníze.

A co navíc?

ZÁRUKA
50 LET

Zjistěte více o technologiích GERARD

supina

Jedinečná šupina GERARD

Šupiny sopečného kamene z krásného Nového Zélandu.
Vaší střeše dodají přírodní neodolatelný estetický vzhled.
Máte zvláštní požadavky na barvu?
Pokud se objeví žádost o jiné barvy, než je omezený rozsah přírodních barev, potáhne se keramikou stejně odolný přírodní kámen. Keramické potahy se vyrábějí pomocí tepelně stálých, světlu odolných barviv, které vytvoří odolnou a barevně stálou vrstvu. Barviva jsou přetavena na granule při 900 stupních Celsia s křemičitými (skleněnými) a jílovými pojivy.

Vzorky ukázaly životnost 30 let bez změny barvy. Tento proces úpravy povrchu provádí společnost GERARD sama, aby zajistila konzistenci a kvalitu. Výhodou použití nejlepších střešních materiálů je trvalá krása vašeho domu.
Střecha bez starostí GERARD chrání váš dům a i po desetiletích vypadá hezky. To je to, co nazýváme „krásným tělesným strážcem“.

Tajemství struktury materiálu

Náš tajemný recept je ochranná vrstva z hliníku a zinku (55% hliníku, 43,4% zinku a 1,6% křemíku) překrývající ocelové jádro. Tím zajistíme, že jsou kovové střešní tašky GERARD lehké, silné a odolné proti korozi. Vynalezli jsme použití hliníku a zinku na ocelových střešních taškách, a to znamená, že způsob, jakým vyrábíme střechy GERARD, je jedinečný. Tato silná slitina kombinuje příslovečnou zinkovou ochranu, používanou při galvanizaci, s přirozenou neprostupnou hliníkovou ochranou.

Jedinečný základní nátěr

Neviditelný strážce Vaší střechy

V GERARDU se nespokojíme s místem druhého nejlepšího. Pokud něco na trhu nedosahuje dokonalosti, kterou potřebujeme, vyvineme si to sami. Z toho důvodu jsme se rozhodli vyvinout náš unikátní základový nátěr.

Co z toho máte Vy?
Tento základní nátěr je schopen přichytit granulát na tašku na celou dobu její životnosti- takže Vaše střecha může vypadat krásně po celé generace, stejně jako je chráněna před vodou a UV zářením.