Ohlasy zákazníků na střešní krytinu GERARD®

Přečtěte si, jak jsou zákazníci spokojeni s kvalitou našich služeb a se střešní krytinou GERARD®. Jde o autentické reakce, které jsme od zákazníků dostali na e-mail.

P. Petr Dvouletý, Velký Újezd

Dobrý den, pane Erbene.

V příloze posílám potvrzený předávací protokol a několik fotek.

Střecha je opravdu skvělá, jsme s manželkou velmi spokojeni. Pan Franko se svojí skupinou pracuje nadprůměrně dobře. Všichni si zaslouží to nejlepší doporučení. Myslím, že takových spolehlivých a zručných lidí si musí cenit každý soudný člověk.

Chtěl bych i za svou manželku poděkovat i Vám osobně za Váš přístup a ochotu.

Úplně na závěr Vás chci tímto požádat o potvrzený Garanční certifikát instalovaného střešního systému GERARD DIAMANT.

Děkuji, Petr Dvouletý.

Referenční fotografie: Náhled obrázku Náhled obrázku

Paní Jana Fořtíková, Varnsdorf

Dobrý den,

Ano, střecha je hotová a je krásná. Mám z ní velkou radost i přes těch sto tisíc nákladů. Je to taková věc, která vás nikdy nemrzí, že ji zaplatíte. Vždy když prší, tak já mám radost i když ostatní smutní :-))

Pokaždé, když jdu okolo, tak si řeknu "jééé, my máme překrásnou střechu". S chapama jsem byla spokojená, jsou mazáci, opravdu odborníci, říkala jsem jim, že by měli zdražit práci, nejsou vůbec moc drazí, o něco málo by se zvládlo. Jsou na tom špatně s platbama.

Záruční list jsem už dostala.

Ještě jednou vám moc děkuju za spolupráci.

Jana Fořtíková, Varnsdorf

Referenční fotografie: Náhled obrázku Náhled obrázku

Pan Zdeněk Sladký, Blížkovice

Vážený pane Kratochvíle,

Minulý týden pan Vevera dokončil poslední práce na výměně střešní krytiny a proto mi dovolte, abych Vám poděkoval za Váš přístup a zároveň vyjádřil uznání nad prací Vámi doporučené firmy. Pan Vevera při výměně postupoval jako opravdový profesionál a z pozice zákazníka mohu jeho práci jen doporučit i pro další zakázky. Veškeré montáže byly provedeny s naprostou precizností a vše bylo dotaženo do bezvadného konce.

Ještě jednou Vám velice děkuji a pokud budete mít někdy v budoucnu opět cestu do našeho regionu, rád se s Vámi opět setkám.

S pozdravem,

Zdeněk Sladký, Blížkovice

Referenční fotografie: Náhled obrázku

Pan Vladivoj Lepšík, Lipence

Na jaře jsem se rozhodl pro rekonstrukci střechy. Ze spousty druhů střešních krytin jsem si vybral střešní systém Gerard od firmy Vekamaf s.r.o. pro jeho kvalitu, lehkost a způsob montáže. Kontaktoval jsem pana Kratochvíla, zástupce firmy, dodal rozměry střechy a vše potřebné už zařídil on. Doporučil mi firmu pana Roubína, která mi rekonstrukci střechy kvalitně a spolehlivě provedla včetně montáže střešních oken, okapů a opravy jiných objevených závad ve střešní konstrukci. Jsem velmi spokojen jak s kvalitou střešní krytiny a celého střešního systému Gerard, tak s jednáním a ochotou pana Kratochvíla z firmy Vekamaf. Dále jsem velmi spokojen s přístupem k montáži střešní krytiny a s celou rekonstrukcí střechy firmou pana Roubína. Tyto firmy mohu všem vřele doporučit.

Spokojený majitel rodinného domku

Vladivoj Lepšík

Referenční fotografie: Náhled obrázku Náhled obrázku

Paní Lucie Jindrová, Choustník

Dobrý den,

Chtěla bych Vám poděkovat za doporučení p.Kordiny , který prováděl výměnu střešní krytiny na našem domě v Choustníku. Pro další klienty mohu jen a jen doporučit. Krytina vypadá krásně a pokud budete potřebovat nějakou referenční stavbu v okolí Tábora, klidně můžete náš dům pro tyto účely použít.

Přeji hezký den.

Lucie Jindrová, Choustník

Ohlas pátý - pan David Bartůšek, Podháj

Dobrý den pane Erbene,

Rád bych Vám dodatečně poděkoval za spolupráci při realizaci střechy. Všichni ji se zájmem okukují a nevěří že se jedná o plech. Je krásná ...

David Bartůšek, Podháj

Referenční fotografie: Náhled obrázku Náhled obrázku

Dr. Stanislav Dvořák, Želechy

Dobry den.

Pane inzenyre, obratil se na mne p. Stanislav Silhan z Michovky/Koberov ohledne referenci na strechu. Odpovedel jsem mu, ale maily se mi vraceji jako nedorucitelne.

Jiste mate na nej spojeni, tak aby si nemyslel, ze jsem jeho prosbu ignoroval. Strucny obsah: Jakekoliv obavy muze pustit z hlavy jedna-li se o Gerarda s posypem a necha-li si pokladku provest Vami doporucenou firmou. Pripojeno pozvani k prohlidce.

Mam jiny PC, nekde se mi zatoulala Vase mailova adresa, tak proto musim volit tento obecny formular. Jinak bych Vam ten mail pro p.Silhana preposlal.

Mejte se co nejlepe. Stale jsem velice rad, ze strechu mame zrovna od Vas. To byla dobra volba. Moc dobra.

Dr.St.Dvorak

P. Josef Šlechta, Světlá nad Sázavou

Dobré ráno,

Jsem přesvědčen, že jsme s realizací střechy udělali správné rozhodnutí a s Vašim přístupem k realizaci se jen umocňuje pocit dobře vykonané práce. Předpokládám ,že spolupráce teprve začíná a jistě v budoucnu se na Vás obrátíme. Z vlastní zkušenosti jsem se přesvědčil, že střecha tohoto typu je založena na pečlivosti provedení, její kvalita, kterou předpokládám z prvních indicií je jedna z nejlepších tohoto typu a proto ještě jednou děkuji za spolupráci a přístup k zákazníkovi, který byl od Vás osobně a firmy velmi příjemný a profesionální.

S pozdravem a přáním pěkného dne,

J. Šlechta

Referenční fotografie: Náhled obrázku Náhled obrázku

Ohlas osmý - p. Petr Sklenář, Zahořany

Dobrý den,

Jsem rád, že jsem se po několikeré komunikaci s Vámi rozhodl pro řešení střechy Gerard. Moc se mi líbí. Stejně spokojený jsem byl s profesionalitou, přístupem a velmi vstřícným chováním pana Ondřeje Roubína a jeho kolegů. Každému mohu jenom doporučit.

Přikládám 2 fotografie konečného provedení střechy, které, myslím, moji spokojenost ilustrují nejlépe.

Děkuji a zdravím Vás,

Petr Sklenář

Referenční fotografie: Náhled obrázku Náhled obrázku

Pí. Michaela Nevrklová, Hrachov

Dobrý den,

předem se omlouvám za pozdní odpověď na Váš e-mail.

Se střechou i provedením prací od pana Ondřeje Roubína jsme velice spokojeni. Je na něj spolehnutí, vše proběhlo podle domluvy. S řemeslnou zručností jsme byli také spokojeni, můžeme jenom doporučit. Pokud byste potřeboval referenci pro další zákazníky, můžete uvést i můj e-mail. Ráda na něj referenci poskytnu. V příloze posílám fotografie nové střechy.

Ještě jsme chtěli poprosit, zda byste nám mohl zaslat záruční list na krytinu. Předem děkuji.

S pozdravem,

Michaela Nevrklová

Referenční fotografie: Náhled obrázku Náhled obrázku

Zaujala Vás střešní krytina GERARD®?

Spočítejte si, kolik by stála na Vaši střechu

Zjistit to můžete během dvou minut. Stačí si zobrazit náš kalkulátor, zadat mu údaje, a on se o výpočet přibližné ceny postará.

Vypočítat přibližnou cenu

Kontaktujte nás

Máte zájem o další informace o střešní krytině GERARD®? Potřebujete radu ohledně novostavby či rekonstrukce Vaší střechy? Máte zájem o přesnou cenovou kalkulaci? Napište nám.

Kontaktujte nás